artykuł

6 funkcji w MyDr EDM, które powstały w 2023 roku i których możesz nie znać!

Głos klientów to dla nas najważniejsze źródło informacji o tym, w jakim kierunku powinien rozwijać się nasz system. I to właśnie w odpowiedzi na przychodzące do nas prośby i pomysły, stworzyliśmy w ciągu ostatniego roku kilkanaście nowych rozwiązań i funkcji. Wiemy, że one zmieniają pracę na naszych systemach na jeszcze wygodniejszą i znacznie ją przyspieszają. Zobacz, co wprowadziliśmy do MyDr w 2023 r. 

Dla pracujących w placówce medycznej: Punkt pobrań

Zlecenia badań do punktu pobrań to dotychczas funkcja dostępna tylko dla lekarzy i specjalistów, którzy mogli skierować pacjenta na badania laboratoryjne i podejrzeć listę tych skierowań (zaplanowanych i wykonanych) w panelu Administracja. Jednak osoby, które te badania wykonywały (pielęgniarki i pielęgniarze) musieli dostać odpowiednie uprawnienia w systemie, aby zarządzać zleceniami badań w punkcie pobrań. Obecnie osoba wykonująca zlecenia w punkcie pobrań ma do dyspozycji widok wszystkich zleceń w wybranym dniu (lub innym zakresie czasu) i może nimi zarządzać (np. zmieniać ich status). Panel Punktu Pobrań składa się obecnie z 3 sekcji: Zlecenia do punktu pobrań, Pozostałe zlecenia oraz Wyniki badań laboratoryjnych.

Sprawozdawczość w module NFZ

Dzięki istotnej przebudowie modułu umów NFZ, wprowadzono szereg zmian, które zwiększyły jego funkcjonalność i użyteczność. Przede wszystkim, wprowadzone zmiany znacznie zwiększyły szybkość wczytywania plików umów, co szczególnie zauważalne jest w przypadku aktualizacji wszystkich dotychczasowo wykonanych świadczeń – czas oczekiwania spadł z kilku minut do tylko kilku sekund. Ponadto, poprawiliśmy obsługę aneksów oraz pogrupowaliśmy umowy według kodu, co pozwala na łatwiejsze i bardziej przejrzyste przeglądanie umów z tym samym kodem. Dodatkowo, rozwiązaliśmy problem nakładających się aneksów, co pozwoliło na uniknięcie problemów z błędnymi cenami świadczeń. Teraz nie ma już konieczności usuwania i ponownego wczytywania umów w odpowiedniej kolejności, co znacznie przyspieszyło ten proces. Dodatkowo, wprowadziliśmy możliwość dopisania świadczeń bez umowy poprzez typy wizyt oraz dodaliśmy opcję obsługi umów na podwykonawstwo. Te i inne zmiany sprawiają, że aktualny moduł NFZ spełnia wszystkie wymagania i jest bardziej przyjazny dla użytkownika.

Szybki podgląd podstawowych danych pacjenta w każdym miejscu

Już teraz możesz szybciej i łatwiej znaleźć niezbędne informacje o pacjentach. Bez względu na to, w jakim niespodziewanym miejscu znajdziesz się w systemie, po najechaniu kursorem na imię i nazwisko pacjenta pojawi się okno z podstawowymi informacjami na jego temat. Co więcej, możesz wysłać do pacjenta SMS-a z poziomu systemu lub bezpośrednio przejść do jego karty. Dzięki temu nie musisz otwierać karty pacjenta przy każdym kontakcie, aby odczytać kluczowe informacje czy skontaktować się z pacjentem.

Widok dokumentów medycznych w karcie pacjenta

Zdobądź jeszcze więcej informacji na temat stanu zdrowia swoich pacjentów dzięki nowemu, zbiorczemu widokowi dokumentów medycznych. Teraz w jednym miejscu widzisz wszystkie dokumenty, powiązane z wizytą lub nie, co pozwala na jeszcze lepszą diagnozę i dostosowanie się do potrzeb pacjenta. Dzięki tej funkcji możesz zobaczyć dokumenty z laboratorium, informacje, kiedy zostało zlecone badanie oraz jaki był jego wynik, razem z datami poszczególnych kroków. Sortowanie po terminie jest również nową opcją, która ułatwia przeglądanie dokumentów i pozwala na szybsze znalezienie ważnych informacji. Dzięki tym funkcjom tworzenie historii medycznej pacjenta jest teraz bardziej kompleksowe i transparentne.

Czytelniejsza sekcja dotycząca integracji ze ZnanyLekarz

Zapewne wiesz, że w przypadku klinik, które mają wiele gabinetów zintegrowanych z ZnanyLekarz, integracja między systemami jest kluczowa. Dlatego teraz ulepszona sekcja integracji znacznie ułatwia podgląd niezbędnych informacji. Nawigacja w tej sekcji jest bardziej intuicyjna i zrozumiała, a w przypadku brakujących danych automatycznie wyświetla się odpowiedni komunikat. Dzięki tym ulepszeniom praca z systemem jest bardziej efektywna i przyjazna.

Rozliczenia finansowe wizyt

Możliwość łatwego rozliczenia wizyt jest kluczowym elementem efektywnej pracy placówek medycznych. Dlatego teraz informacje dotyczące rozliczeń finansowych są ułożone w bardziej uporządkowany sposób, co pozwala na wygodne przeszukiwanie potrzebnych danych. Możesz łatwo odnaleźć paragony dla ubezpieczyciela, informacje o płatnościach pacjentów oraz inne kluczowe informacje związane z rozliczeniami. Dzięki temu poprawionemu interfejsowi praca z finansami w klinice jest teraz bardziej przejrzysta i sprawniejsza!

rozliczenia finansowe mydr

Dodatkowe, mniejsze, lecz równie istotne ulepszenia:

  • Sprawdź status pacjenta i/lub poproś o dostęp do jego dokumentacji medycznej w Internetowym Koncie Pacjenta, korzystając z widocznego w ikonach na górze głównej strony przycisku CEZ.
  • Skorzystaj z usługi SMS VIP i odwołaj wizytę pacjenta wygodnie przez SMS.
  • Dostosuj system do swoich potrzeb, definiując punkty weryfikacji przed zamknięciem wizyty. Nowe, wprowadzone punkty umożliwiają jeszcze lepszą kontrolę nad wizytami.

image (32)

  • Śledź aktualny stan finansowy swojej placówki w zakładce przypomnień, a nowe powiadomienia pomogą Ci jeszcze lepiej w kontroli kolejnych przelewów, zwrotów środków oraz komunikacji z pacjentami.
  • Odkryj funkcję Bezpieczeństwo+ oraz możliwość dostępu do API, dostępne od listopada 2022 r. Wejdź z nami w kolejny poziom zarządzania pracą medyczną i ciesz się jeszcze większą wydajnością swojej pracy.

Codziennie korzystanie z systemu stanie się teraz jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne, dzięki tym nowym, dodatkowym możliwościom.

Become Premium with ZnanyLekarz

Contact us to learn more about how ZnanyLekarz can help your practice. We’ll be in touch within 48 hours.

Korzystaj z pełni możliwości MyDr EDM na co dzień

Jeśli już używasz MyDr EDM, opłać subskrypcję i zachowaj dostęp. Nie jesteś klientem i chcesz poznać ofertę, a potem sprawdzić, czy to rozwiązanie dla Ciebie? Nic prostszego!

Opłać system
Poznaj ofertę

MyDr Sp. z o.o.
ul. Puławska 465,
02-844 Warszawa

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00. Pomoc techniczna: 33 445 43 45.
Napisz do nas: kontakt@mydr.pl

Kontakt
Dla Profesjonalistów API

Copyright ® 2023 MyDr Sp. z o.o. ul. Puławska 465, 02-844 Warszawa